The Universe Ring

„The Universe Ring” to wyjątkowy sygnet stworzony z myślą o pasjonatach wszechświata i kosmicznych eksploracji. Ten niezwykły projekt jest hołdem dla nieskończoności czasu i ludzkich osiągnięć w odkrywaniu kosmosu. Sygnet jest podzielony na trzy części, każda z nich symbolizuje inne aspekty naszej podróży przez wszechświat:

  • Lewa część sygnetu oddaje hołd Księżycowi, upamiętniając lądowanie na nim w 1969 roku oraz przyszłe misje SpaceX. Zawiera detale, które przenoszą nas na powierzchnię Księżyca i w przyszłość jego eksploracji.

  • Korona sygnetu przedstawia teleskop Jamesa Webba z charakterystyczną heksagonalną strukturą oraz fikcyjną planetę odkrytą przez ten teleskop. Ornament dookoła korony z napisem „TIME IS THE MOST VALUABLE CURRENCY IN THE UNIVERSE” podkreśla znaczenie czasu w kontekście kosmicznych odkryć. Kamienie użyte na koronie pierścienia to labradoryt oraz noc kairu, imitująca egzoplanetę.

  • Prawa część symbolizuje próby komunikacji z innymi cywilizacjami, zawiera plakietkę z sondy Pioneer 10, wiadomość z Arecibo oraz sygnał „Wow!”. Te elementy pokazują nasze dążenie do nawiązania kontaktu z innymi istotami w kosmosie.

Centralnym elementem sygnetu jest zamknięta linia czasu, biegnąca przez wszystkie trzy części i symbolizująca nieskończoność. Ten sygnet to coś więcej niż biżuteria – to opowieść o naszej niekończącej się podróży przez wszechświat, zrealizowana z najwyższą precyzją.

Kruszec:

Srebro 925 + Złoto 585

Waga:

ok. 40g

Koszt:

9999 zł

„The Universe Ring” jest przykładem naszej zdolności do urzeczywistniania nawet najbardziej złożonych i wizjonerskich pomysłów naszych klientów. Jesteśmy dumni, że mogliśmy zrealizować tę wyjątkową wizję i stworzyć dzieło, które odzwierciedla pasję i zaangażowanie naszego klienta w eksplorację kosmosu.

Wykorzystane motywy i

Symbolika

Teleskop Jamesa Webba

Teleskop Jamesa Webba to zaawansowany kosmiczny teleskop opracowany przez NASA, ESA i CSA, mający na celu zastąpienie teleskopu Hubble’a i umożliwienie obserwacji w podczerwieni odległych galaktyk, gwiazd i planet pozasłonecznych.

Księżyc

Księżyc to naturalny satelita Ziemi, który od wieków fascynuje ludzkość i stanowi cel eksploracji kosmicznej, a jego powierzchnia była miejscem pierwszego lądowania człowieka w 1969 roku podczas misji Apollo 11.

Plakietka z sondy Pioneer 10

Plakietka z sondy Pioneer 10 to aluminiowa płytka umieszczona na sondzie kosmicznej NASA, wysłanej w 1972 roku, zawierająca informacje o położeniu Ziemi i podstawowe dane o ludzkości, mające na celu nawiązanie kontaktu z obcymi cywilizacjami.

Sygnał "Wow!

Sygnał „Wow!” to wyjątkowy sygnał radiowy odebrany w 1977 roku przez radioteleskop Big Ear, który przez lata pozostawał tajemnicą i był uważany za potencjalny przekaz

Wiadomość z Arecibo

Wiadomość z Arecibo to potężny sygnał radiowy wysłany w 1974 roku z obserwatorium Arecibo, mający na celu nawiązanie kontaktu z potencjalnymi obcymi cywilizacjami i zawierający podstawowe informacje o ludzkości i Ziemi.

W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy tutaj, aby pomóc.

SYGNET
"LIMITED"

Indywidualnie zaprojetkowany dla Ciebie
od 2999 lub 12x 203 zł/mc
  • Indywidualny projekt bez limitu poprawek
  • Wykonanie w srebrze 925
  • Fotorealistyczne wizualizacje wzoru do zatwierdzenia przed produkcją
  • Możliwość wykorzystanie paneli bocznych sygnetu do dodatkowej personalizacji
  • Zamówienie większej ilości sztuk z niższą ceną
  • WIĘCEJ INFO W SKLEPIE
ZAMÓW
URLOP MAJOWY

01-05 MAJ

W dniach 01-05 jesteśmy na urlopie.

Wracamy w poniedziałek 06 maja. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Address

9606 North MoPac Suite 700 Austin, CA

Contact

info@envato.com
P: +1 234-567-890

Follow Us