O Firmie

Tworzymy markę premium dla mężczyzn ceniących jakość, styl i oryginalność noszonej biżuterii.

Na rynku jubilerskim jesteśmy już ponad 30 lat. Na początku naszej przygody, aż do okresu, w którym przyszło nam powitać nowe stulecie, byliśmy w gronie pierwszych większych odlewni na dolnym śląsku dostarczających produkty do sklepów jubilerskich zlokalizowanych w całej Polsce.

Jednakże zmieniająca się rzeczywistość, rozwój technologii, i nowe potrzeby były dla nas istotnym bodźcem do stopniowego przekształcania profilu działalności. Przestaliśmy pełnić funkcję dostawcy odlewów do innych organizacji, a w zamian staliśmy się marką, która tworzy autorską biżuterię męską, wyróżniającą się doskonałą jakością.

Nie ustawaliśmy przy tym w staraniach i dążeniach zmierzających do uzyskania pożądanego efektu. Przez ponad 10 lat działalności zdobywaliśmy i pogłębialiśmy wiedzę, a także umiejętności dotyczące wytwarzania biżuterii z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań. Branża zyskała bardzo dużo dzięki technologii projektowania i druku w 3d. Wszystko to pozwoliło na zebranie doświadczeń, które umożliwiają nam realizację projektów wyróżniających się nietuzinkowymi wzorami, stanowiącymi wyzwanie nie do pokonania dla innych podmiotów. 

Nasza działalność jest wynikiem niezwykle umiejętnego połączenia tradycyjnego podejścia z innowacyjnością. Ponadto, wyróżnia nas świeże spojrzenie na rynek, ale nie zapominamy przy tym o zdobytym doświadczeniu i wiedzy kształtowanej przez lata.

Łączymy Tradycję z Nowoczesnością

Sklep z biżuterią męską online. Niepowtarzalny wygląd, najwyższa jakość.

Działalność naszego sklepu z biżuterią męską online skupia się na projektowaniu oraz produkcji ponadprzeciętnych, nietypowych i charakterystycznych wzorów sygnetów, zawieszek i bransolet męskich. Dążymy do tego, aby tworzona przez nas biżuteria męska na zamówienie była identyfikowana wyłącznie z marką Enigma. Naszym najcenniejszym zasobem jest doświadczenie oraz wiedza, które zdobywaliśmy przez lata działalności.

Czym wyróżniają się produkty marki Enigma? Przede wszystkim oryginalnością oraz dbałością o szczegóły. Domeną naszego biznesu jest produkcja męskiej biżuterii na zamówienie, która jest zarówno nowoczesna, jak i ponadczasowa. Pragniemy, aby nasze wyroby przetrwały próbę czasu. Dlatego też do tworzenia wykorzystujemy wyłącznie stopy szlachetne. Dzięki temu, przy właściwym traktowaniu i pielęgnacji, będą zachwycać przedstawicieli niejednego pokolenia.

W naszym sklepie internetowym, oferujemy najwyższej jakości biżuterię męską, m.in. sygnety srebrne, sygnety ze złota oraz bransolety męskie złote i srebrne. Natomiast pragnąc w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy wyjątkową propozycję w postaci biżuterii na zamówienie. W oparciu o konkretne oczekiwania i preferencje, tworzymy indywidualną biżuterię męską na zamówienie. Każdy spersonalizowany sygnet na zamówienie, bransolety oraz zawieszki na zamówienie, odznaczają się jakością na światowym poziomie oraz unikalnym wzorem i formą.

Poszukujesz wysokiej jakości biżuterii, a może jesteś zainteresowany ofertą wykonania sygnetu na zamówienie? Pragniesz sprawić radość bliskiej osobie, poprzez wręczenie niebanalnego prezentu w postaci biżuterii męskiej? Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas dokładnie to, czego szukasz.

URLOP MAJOWY

01-05 MAJ

W dniach 01-05 jesteśmy na urlopie.

Wracamy w poniedziałek 06 maja. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Address

9606 North MoPac Suite 700 Austin, CA

Contact

info@envato.com
P: +1 234-567-890

Follow Us