Sygnety na Zamówienie

Sygnety na zamówienie to nasza specjalność. W tej kategorii możemy pochwalić się setkami wyjątkowych realizacji, z których każda w pełni usatysfakcjonowała oczekiwania klientów. Lubimy wyzwania i nie idziemy na skróty. Ze szczególną starannością podchodzimy do każdego, najmniejszego detalu, bo to właśnie one tworzą niepowtarzalny charakter biżuterii.

U nas liczysz się wyłącznie Ty i Twoje potrzeby. Każdy tworzony przez nas sygnet na zamówienie stanowi efekt dogłębnie przeprowadzonego wywiadu i starannie wykonanego projektu. Dzięki temu do Twoich rąk trafia produkt o najwyższej światowej jakości. U nas wygląd idzie w parze z trwałością, co oznacza, że Twoja biżuteria na zamówienie będzie niezmiennie zachwycać przez wiele lat.

Sygnety męskie to wyjątkowe wyroby. Za ich pomocą podkreślisz swój styl, preferencje, osobowość czy przekonania. Nie powinieneś więc zdawać się na przypadek. Warto jest zadbać o to, aby sygnet na zamówienie w pełni odzwierciedlał nasz charakter oraz całkowicie spełniał nasze oczekiwania. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na sygnet ze złota, czy sygnety srebrne, ten nietuzinkowy rodzaj męskiej biżuterii, z pewnością stanie się nieodłącznym elementem Twojego wizerunku.

W Enigma spełniamy marzenia o wyjątkowej biżuterii na zamówienie.

Galeria Realizacji

Przed Tobą wybrane realizacje sygnetów na zamówienie oraz innego rodzaju męskiej biżuterii. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wybranym projekcie, przejdź na stronę galerii.

Sygnety Rodowe – możliwość wyboru kształtu sygnetu oraz herbu/logo na koronie pierścienia. 

Sygnety Monogram –  jak wyżej z tą różnicą, że głównym motywem jest dwu lub trzy-literowy monogram zamiast herbu czy logo.

Sygnety Limited –  bez żadnych ograniczeń kształtu, użytych symboli, wykończenia…to opcja dla najbardziej wymagających klientów, którzy wiedzą czego chcą.

Sygnety Champion – w stylu amerykańskich pierścieni zawodowych lig NFL czy NBA – duże gabaryty i waga, wyraziste kształty, wysadzane kamieniami

Pozostałe – inna niż sygnety biżuteria na zamówienie.

Proces

Usługa tworzenia wzorów na zamówienie powstała z myślą o tych, którzy nie boją się wyróżniać z tłumu i iść przez życie własną ścieżką. Biżuteria na zamówienie jest niepowtarzalna i absolutnie wyjątkowa.

Przy realizacji każdego projektu wizja klienta przelewana jest w drogocenny kruszec, który odpowiednio uformowany tworzy jedyne w swoim rodzaju dzieło. Korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Każdy etap tworzenia biżuterii jest konsultowany z klientem, dlatego można mieć pewność, że otrzyma się dokładnie taką ozdobę, o jakiej się marzyło.

Jako specjaliści w swojej dziedzinie jesteśmy w stanie uwzględnić nawet najdrobniejsze detale, które zachwycają potem swoim misternym wykonaniem. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, są jedynie takie wymagające większego nakładu pracy.

z19844703IH,Past-a copy
Pomysł

Zamówienie rozpoczyna się od konsultacji z klientem oraz od poznania jego oczekiwań i pomysłu na swój sygnet.

skecth 2 copy
Projekt

W umówionym terminie przedstawimy Ci pierwsze propozycje na bazie Twoich wytycznych. Po prezentacji wzoru wprowadzamy ewentualne zmiany aż do momentu pełnej satysfakcji z Twojej strony.

Promo_ Shot_ 3_ ENV-gigapixel-scale-2_00x copy
Wykonanie

Ostatecznie opracowany wzór wykonujemy w ustalonym terminie w ustalonym kruszcu i limicie wagowym.

Cennik Usług

W zależności od rodzaju sygnetu jaki chcesz zamówić, oraz od dodatkowych opcji takich jak kruszec, rodzaj wykończenia, kamienie itp. ceny wahają się od 999 zł do 4999 zł w Ag925. W Złocie 585 są to kwoty od 6999.

Wzory osobiste jak tatuaż.
Sprawdź nas.

FAQ

Często zadawane pytania

W zależności od aktualnego obłożenia zleceniami, etap projektu zamykamy z reguły w ok. 2-4 tygodni, wykonanie biżuterii po akceptacji wzoru to kolejne 2-4 tygodnie. Cały proces do momentu otrzymania biżuetrii trwa ok.4-8 tygodni.

Wymagamy wpłaty minimum 50% wartości zamówienia z góry. Zaliczka ta jest zwrotna jeśli sygnet który dla Ciebie opracujemy nie spełni Twoich oczekiwań. W naszej przeszło 10-letniej historii tej usługi, jeszcze się to nie zdarzyło. 

W zależności od kwoty zlecenia, pełne rozliczenie jest ustalane indywidualnie – płatność za pobraniem,  przelewem, odbiór osobisty w siedzibie Enigmy.

Pojedyncza indywidualnie zaprojektowana sztuka sygnetu to w zależności od założeń projektu koszt od 999 do nawet 5000 zł brutto ( w srebrze 925 ). 

W złocie 585 jest to koszt liczony od grama, przeważnie w zależności od projektu koszt zamyka się w granicach 7 – 15 tys. zł. Ale górnej granicy tutaj nie ma – wykorzystanie kamieni szlachetnych na przykład może zwielokrotnić te kwoty. 

Napisz do nas a postaramy się wycenić precyzyjnie Twoje oczekiwania.

Tak. Podane wyżej ceny stanowią koszt wytworzenia jednej, indywidualnie zaprojektowanej sztuki. W przypadku zamówienia większej ilości sztuk, cena jednostkowa spada. Napisz do nas ws. indywidualnej wyceny swojego zlecenia.

URLOP MAJOWY

01-05 MAJ

W dniach 01-05 jesteśmy na urlopie.

Wracamy w poniedziałek 06 maja. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Address

9606 North MoPac Suite 700 Austin, CA

Contact

info@envato.com
P: +1 234-567-890

Follow Us