Sygnet Tarczyński S.A.

Kampania reklamowa "Parówkożercy"

Zainspirowany amerykańskimi pierścieniami mistrzowskimi z lig takich jak NBA czy NFL, prezentujemy sygnet stworzony specjalnie dla firmy Tarczyński w ramach kampanii „Parówkożercy”. 

Sygnet wysadzany jest ponad 250 błyszczącymi kamieniami w kolorach firmowych Tarczyński S.A., prezentuje się majestatycznie i niezapomnianie. Jego koronę zdobi unikatowy motyw hotdoga, który jest sercem kampanii reklamowej.

Taki sygnet to nie tylko symbol zwycięstwa, ale przede wszystkim wyraz niezłomnej determinacji i pasji, które cechują zarówno firmę Tarczyński, jak i Smolastego. To biżuteria, która mówi sama za siebie, pokazując siłę i charakter marki, która nie boi się nowych wyzwań i zawsze dąży do mistrzostwa w tym, co robi.

🇺🇸 Inspired by iconic championship rings from leagues like the NBA or NFL, we introduce a signet ring crafted for Tarczyński’s „Parówkożercy” campaign. Teaming up with the acclaimed rapper Smolasty, it’s more than just jewelry. This grand ring, studded with 250 sparkling gems in Tarczyński’s brand colors, proudly displays a hotdog motif at its crown – the heart of the campaign. Representing not just victory but unwavering passion, it’s a testament to both Tarczyński’s and Smolasty’s commitment to excellence.

Kruszec:

Srebro 925

Waga:

ok.50g

Koszt:

5999 zł

SYGNET
"CHAMPION"

Indywidualnie zaprojetkowany dla Ciebie
od 4999 lub 12x457 zł/mc
  • Indywidualny projekt bez limitu poprawek
  • Wykonanie w srebrze 925 + maks. 200 kamieni nieszlachetnych
  • Fotorealistyczne wizualizacje wzoru do zatwierdzenia przed produkcją
  • Możliwość wykorzystanie paneli bocznych sygnetu do dodatkowej personalizacji
  • Możliwość wykonania sygnetu w złocie 585 z brylantami,
    zwiększenie liczby kamieni nawet do 1000 sztuk (za dopłatą)
  • WIĘCEJ INFO W SKLEPIE
ZAMÓW
URLOP MAJOWY

01-05 MAJ

W dniach 01-05 jesteśmy na urlopie.

Wracamy w poniedziałek 06 maja. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Address

9606 North MoPac Suite 700 Austin, CA

Contact

info@envato.com
P: +1 234-567-890

Follow Us