Sygnet "CITIUS ALTIUS FORTIUS" - Siatkarska Pasja i Męska Siła

W mocy tego projektu kryje się opowieść – oto sygnet, który jest wyrazem sportowej pasji i męskiej siły. Zamówiony przez siatkarza, ten majestatyczny kawałek sztuki jubilerskiej łączy w sobie dynamikę gry i nieugięty duch rywalizacji.

Symbolika i Design

Na wierzchu sygnetu góruje postać serwującego siatkarza z symbolicznymi skrzydłami, które dodają biżuterii aspektu zwycięskiego lotu. Motywy tłoków mechanicznych podkreślają mocny, męski charakter biżuterii, a odwzorowany symbol anioła, przesłany przez klienta, łączy w sobie tradycję z nowoczesnością.

Osobiste Motto

Dewiza „VENI VIDI VICI” przewijająca się wokół obręczy sygnetu jest osobistym testamentem osiągnięć i niezachwianej determinacji do zwyciężania. Każdy element tego sygnetu został zaprojektowany z myślą o oddaniu hołdu sportowej walce i triumfom, które towarzyszą każdemu zwycięstwu.

Historia Mocy i Ambicji

Enigma Jeweler przedstawia nie tylko biżuterię, ale i historie, które z nią przychodzą. Sygnet ten jest jedną z nich – historią mocy, ambicji i niepodważalnego mistrzostwa. Każdy detal został starannie wykonany, aby odzwierciedlić pasję i determinację jego właściciela.

Kruszec:

Srebro 925

Waga:

ok.30g

Koszt:

3999 zł

SYGNET
"LIMITED"

Indywidualnie zaprojetkowany dla Ciebie
od 2999 lub 12x 203 zł/mc
  • Indywidualny projekt bez limitu poprawek
  • Wykonanie w srebrze 925
  • Fotorealistyczne wizualizacje wzoru do zatwierdzenia przed produkcją
  • Możliwość wykorzystanie paneli bocznych sygnetu do dodatkowej personalizacji
  • Zamówienie większej ilości sztuk z niższą ceną
  • WIĘCEJ INFO W SKLEPIE
ZAMÓW
URLOP MAJOWY

01-05 MAJ

W dniach 01-05 jesteśmy na urlopie.

Wracamy w poniedziałek 06 maja. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Address

9606 North MoPac Suite 700 Austin, CA

Contact

info@envato.com
P: +1 234-567-890

Follow Us