Sygnet ANIME

Sygnet „ANIME” to wyjątkowe połączenie pasji do biżuterii i miłości klienta do japońskiej animacji. Bazując na trzech kultowych anime: Dragon Ball, Bleach i One Piece, stworzyliśmy coś wyjątkowego dla naszego klienta.

Na jednym z boków widzimy smoka Shenrona z Dragon Ball – dbałość o detale była tu kluczem. Z drugiej strony sygnetu pojawia się postać Ichigo z Bleach, znana z determinacji i odwagi.

Centralne miejsce sygnetu zdobi emaliowana czaszka, bezpośrednio nawiązująca do logo One Piece. Pomarańczowe kamienie i emaliowane akcenty nadają biżuterii indywidualny charakter.

Chociaż ten model sygnetu został stworzony specjalnie dla jednego z naszych klientów, jest on dowodem na to, co można osiągnąć, pracując nad indywidualnym projektem. Jeśli masz własne wyobrażenie biżuterii, która miałaby podkreślać Twoją pasję czy osobowość, z przyjemnością pomożemy je zrealizować.

Kruszec:

Srebro 925

Waga:

ok. 25g

Koszt:

3999 zł

Wykorzystane motywy i

Symbolika

Ichigo

Postać Ichigo z Bleach – symbol determinacji i odwagi, wyraźnie zaznaczony na sygnecie. Jeden z kilku indywidualnych akcentów dodanych na życzenie naszego klienta.

Logo Onepiece

Czaszka z logo One Piece – charakterystyczny znak piratów. Kluczowy element sygnetu, dodany na specjalne życzenie klienta.

Smok Shenron

Smok Shenron z Dragon Ball – ikona uniwersum, precyzyjnie odwzorowana. Ważny detal dodany z myślą o pasji naszego klienta.

SYGNET
"LIMITED"

Indywidualnie zaprojetkowany dla Ciebie
od 1999 lub 12x 203 zł/mc
  • Indywidualny projekt bez limitu poprawek
  • Wykonanie w srebrze 925
  • Fotorealistyczne wizualizacje wzoru do zatwierdzenia przed produkcją
  • Możliwość wykorzystanie paneli bocznych sygnetu do dodatkowej personalizacji
  • Zamówienie większej ilości sztuk z niższą ceną
  • WIĘCEJ INFO W SKLEPIE
ZAMÓW
URLOP MAJOWY

01-05 MAJ

W dniach 01-05 jesteśmy na urlopie.

Wracamy w poniedziałek 06 maja. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Address

9606 North MoPac Suite 700 Austin, CA

Contact

info@envato.com
P: +1 234-567-890

Follow Us