Sygnet ANIME

Sygnet „ANIME” to wyjątkowe połączenie pasji do biżuterii i miłości klienta do japońskiej animacji. Bazując na trzech kultowych anime: Dragon Ball, Bleach i One Piece, stworzyliśmy coś wyjątkowego dla naszego klienta.

Na jednym z boków widzimy smoka Shenrona z Dragon Ball – dbałość o detale była tu kluczem. Z drugiej strony sygnetu pojawia się postać Ichigo z Bleach, znana z determinacji i odwagi.

Centralne miejsce sygnetu zdobi emaliowana czaszka, bezpośrednio nawiązująca do logo One Piece. Pomarańczowe kamienie i emaliowane akcenty nadają biżuterii indywidualny charakter.

Chociaż ten model sygnetu został stworzony specjalnie dla jednego z naszych klientów, jest on dowodem na to, co można osiągnąć, pracując nad indywidualnym projektem. Jeśli masz własne wyobrażenie biżuterii, która miałaby podkreślać Twoją pasję czy osobowość, z przyjemnością pomożemy je zrealizować.

Kruszec:

Srebro 925

Waga:

ok. 25g

Koszt:

3999 zł

Wykorzystane motywy i

Symbolika

Ichigo

Postać Ichigo z Bleach – symbol determinacji i odwagi, wyraźnie zaznaczony na sygnecie. Jeden z kilku indywidualnych akcentów dodanych na życzenie naszego klienta.

Logo Onepiece

Czaszka z logo One Piece – charakterystyczny znak piratów. Kluczowy element sygnetu, dodany na specjalne życzenie klienta.

Smok Shenron

Smok Shenron z Dragon Ball – ikona uniwersum, precyzyjnie odwzorowana. Ważny detal dodany z myślą o pasji naszego klienta.

SYGNET
"LIMITED"

Indywidualnie zaprojetkowany dla Ciebie
od 1999 lub 12x 203 zł/mc
  • Indywidualny projekt bez limitu poprawek
  • Wykonanie w srebrze 925
  • Fotorealistyczne wizualizacje wzoru do zatwierdzenia przed produkcją
  • Możliwość wykorzystanie paneli bocznych sygnetu do dodatkowej personalizacji
  • Zamówienie większej ilości sztuk z niższą ceną
  • WIĘCEJ INFO W SKLEPIE
ZAMÓW

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Address

9606 North MoPac Suite 700 Austin, CA

Contact

info@envato.com
P: +1 234-567-890

Follow Us