Poradnik prezentowy

Poradnik prezentowy

Okres Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku. Nagle ustaje pośpiech, a cały świat zaczyna pogrążać się w zadumie. Człowiek ma okazję rozważyć sens istnienia i pochylić się nad tym, co naprawdę w życiu ważne. Błahostki schodzą na dalszy plan. Liczy się to, że można spędzić czas w gronie najbliższych. Wspólne lepienie pierogów, kolędowanie czy pasterka – każda rodzina posiada własną tradycję, która często jest kultywowana z pokolenia na pokolenie. Wspólna celebracja wyjątkowych chwil wytwarza jedyną w swoim rodzaju więź, której nic nie jest w stanie zniszczyć. Wigilia jest też czasem, w którym człowiek chce podarować bliskim coś niezwykłego. Żona, mama czy siostra pragną ujrzeć uśmiech na ustach ukochanego mężczyzny, w chwili gdy ten będzie rozpakowywał swój prezent. Jednak często pojawia się pytanie, co powinno się kupić? Właśnie dlatego powstał nasz poradnik prezentowy. Wśród szerokiego wyboru biżuterii uda się znaleźć coś specjalnego dla każdego mężczyzny. Taki podarunek przetrwa lata, podczas których będzie przypominał wspólnie spędzone chwile.

Sygnety

Sygnet stanowi jedną z najpopularniejszych ozdób męskich. Jego sława sięga odległych wieków, kiedy biżuteria służyła m.in. do pieczętowania listów. Znane są też sygnety rodowe, które świadczyły o przynależności człowieka do danej rodziny. Obecnie pierścienie mogą być także symbolem wyznawanych przekonań i wartości. W naszej kolekcji znalazły się m.in. sygnety przedstawiające różne wersje Godła Polski. Modele takie z pewnością przypadną do gustu osobom, które cenią sobie współczesność, ale mają też w sercu sentyment do przeszłości. Wszystkie sygnety odznaczają się niezwykłą precyzją wykonania. Każdy, nawet najdrobniejszy element, jest idealnie dopracowany. Podarowanie pierścienia może stać się początkiem wielopokoleniowej tradycji. Obdarowany mężczyzna może kiedyś zechcieć oddać swój skarb synowi albo wnukowi, który z kolei przekaże go swoim potomkom. W ten sposób powstanie pamiątka, która może być nie tylko nośnikiem historii rodziny, ale także całego narodu. W naszym sklepie można znaleźć m.in. sygnety nawiązujące swoją symboliką do okresu Powstania Warszawskiego. Na modelu ”Glory” został przedstawiony znak Polski Walczącej oraz motyw Syrenki Warszawskiej.

ZAWIESZKI

Doskonałym prezentem dla wielu mężczyzn będzie odpowiednio dobrana zawieszka. To element, który sprawdzi się u osób o różnych upodobaniach. Niektóre zawieszki są bogato zdobione, a do tego mają pokaźne rozmiary, przez co momentalnie przykuwają wzrok. Inne egzemplarze są z kolei znacznie skromniejsze. Trafionym upominkiem dla niektórych Panów będzie medalik. Przy wyborze można kierować się imieniem drogiego mężczyzny, ale także jego profesją. Wizerunek św. Krzysztofa może zdobić szyję każdego kierowcy, z kolei medalik z podobizną św. Franciszka będzie doskonałym prezentem dla miłośników natury. Do wyboru są wersje złote oraz srebrne. Zawieszka jest podarunkiem, który będzie mógł towarzyszyć mężczyźnie każdego dnia. Biżuteria Enigma stanowi nie tylko wyjątkową ozdobę, ale przede wszystkim jest nośnikiem konkretnych wartości. Nic dziwnego, że wiele osób jako prezent wybiera zawieszkę z wizerunkiem Godła Polski. Orzeł, noszony na piersi, będzie przypominał o tym, jakim szczęściem jest życie tu i teraz.ji.

bransolety

Są różne sposoby na wybranie doskonałego prezentu. Jeden z nich mówi o tym, że podarunkiem może stać się rzecz, o której ktoś marzy, ale na którą sam by sobie nie pozwolił. Święta są jednak czasem, kiedy każdy zasługuje na odrobinę rozpieszczenia. Szczególnie jeśli jest to ukochany tata albo brat czy najdroższy mąż albo syn. Przed zakupem bransolety warto jest rozważyć, czy będzie ona zakładana na co dzień, czy na szczególne okazje. Znając odpowiedź na to pytanie, można rozpocząć jedną z najprzyjemniejszych czynności, czyli zakupy. Iście królewskim modelem jest bransoleta ”Empire”. Jest ona dostępna w aż czterech wariantach. Można zdecydować się m.in. na srebro albo 14-karatowe złoto. Wielu zwolenników posiada także rutenowany i pozłacany model. Uzyskana w ten sposób czarno-złota barwa jest niezwykle elegancka. Bransoleta sprawdzi się doskonale jako dodatek do klasycznego garnituru. Splot ”Armored Hose” przypomina wężową skórę. Podobnie jak ona jest niezwykle wytrzymały i zachwyca nieco tajemniczym wyglądem. Panowie, którzy wybierają ten model, charakteryzują się przeważnie odwagą i zdecydowaniem w dążeniu do celów.

łańcuszki

Przy zakupie zawieszki warto od razu dobrać odpowiedni łańcuszek, który stanie się dla niej doskonałym tłem. Długość łańcuszka męskiego, jego typ splotu oraz kolor można dostosować do tego, z jaką ozdobą będzie go nosił drogi człowiek. Klasycznym wyborem jest tzw. linka. Łańcuszki o takim splocie są niezwykle wytrzymałe, a ponadto wyjątkowo uniwersalne. Będą pasować zarówno do strojnych zawieszek, jak i do subtelnych medalików. Sporym powodzeniem cieszą się srebrne warianty, jednak coraz większą konkurencję dla nich stanowią modele platerowane złotem albo czarnym rodem. Każda wersja kolorystyczna będzie pasowała do innego mężczyzny. Panowie, którzy lubią wyrażać swój styl poprzez dodatki, z pewnością będą zadowoleni z łańcuszka kulkowego albo pancerki. Modele znacznie się między sobą różnią, ale pozostają przy tym niezwykle efektowne.

spinki

Spinki męskie kojarzone są z szykiem i elegancją. Sprawiają one, że wizerunek mężczyzny zdaje się perfekcyjnie dopracowany. Kto raz odkrył czar tej wyjątkowej biżuterii, już zawsze będzie chciał do niej wracać. Nagle koszula pozbawiona spinek wyda się niepełna. Jednak nasza biżuteria odgrywa nie tylko rolę ozdoby. Może być ona także nośnikiem wyznawanych wartości. Niektóre egzemplarze świadczą o wielkim przywiązaniu do Ojczyzny, a inne także o przynależności do wojska. Bez względu na to, który egzemplarz się wybierze, można być przekonanym o jego najwyższej jakości. Miłośnicy historii będą zachwyceni spinkami z kolekcji „Husaria”. Model nawiązuje do wyjątkowej formacji kawaleryjskiej, która zasłynęła m.in. niezwykłą ilością zwycięstw. Husarze wzbudzali postrach wśród przeciwników nie tylko swoim imponującym wyglądem, ale przede wszystkim nieustraszoną wolą walki.

karta podarunkowa

Karta podarunkowa od Enigmy to wybór najbezpieczniejszy – obdarowana osoba sama będzie mogła wybrać swój prezent, a Ty nie zrezygnujesz z przyjemności wręczenia mu fizycznie prezentu. Karta przyjdzie bowiem elegancko zapakowana i gotowa do położenia pod choinką.

URLOP MAJOWY

01-05 MAJ

W dniach 01-05 jesteśmy na urlopie.

Wracamy w poniedziałek 06 maja. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Address

9606 North MoPac Suite 700 Austin, CA

Contact

info@envato.com
P: +1 234-567-890

Follow Us