Pierścień Mistrzowski Panthers 2020

Drugi w historii pierścień stworzony dla mistrzów Polski z Wrocławia – Panthers.

Rok po triumfie w 2019, klub podjął decyzję o powrocie do stylu prawdziwie mistrzowskich pierścieni – duża bryła wysadzana kamieniami jubilerskimi, dużo smaczków i odniesień takich jak 4 markizowe kamienie w kształcie pucharu symbolizujące 4 triumfy krajowe, wynik finału Polish Bowl XV 48:12,  PERFECT SEASON nawiązujące do perfekcyjnej statystyki zwycięstw w sezonie (7-0), czy napis BACK-TO-BACK od wewnątrz każdego pierścienia.

Jak przystało na pierścień mistrzowski, każda sztuka była tworzona dla konkretnego zawodnika / trenera / pozostałych członków ekipy z Wrocławia. Cały lewy panel pierścienia stanowiło pole im poświęcone, zawierające takie informacje jak nazwisko, numer oraz pozycję na boisku.

Od sezonu 2021 Panthers Wrocław solowo reprezentują Polskę w rozgrywkach europejskiej ligi ELF, najwyższym możliwym poziomie rozgrywek futbolu amerykańskiego poza amerykańskim NFL. W inauguracyjnym sezonie zajęli miejsce III miejsce w całej Europie, a ich aspiracje to bycie #1. 

Wspólnie z panterami stworzyliśmy też jeden egzemplarz na 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który został zlicytowany za prawie 5 tysięcy złotych.

Dowiedz się więcej o tej wyjątkowej drużynie na stronie 
https://pantherswroclaw.com/

Kruszec:

Srebro 925 + crykonie

Waga:

ok.30g

Koszt:

4999 zł

SYGNET
"CHAMPION"

Indywidualnie zaprojetkowany dla Ciebie
4499 lub 12x457 zł/mc
  • Indywidualny projekt bez limitu poprawek
  • Wykonanie w srebrze 925 + maks. 200 kamieni nieszlachetnych
  • Fotorealistyczne wizualizacje wzoru do zatwierdzenia przed produkcją
  • Możliwość wykorzystanie paneli bocznych sygnetu do dodatkowej personalizacji
  • Zamówienie większej ilość sztuk z niższą ceną
  • WIĘCEJ INFO W SKLEPIE
ZAMÓW

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Address

9606 North MoPac Suite 700 Austin, CA

Contact

info@envato.com
P: +1 234-567-890

Follow Us