Bransolety dla mężczyzn z charakterem

Bransolety - dodatek dla mężczyzn z charakterem

Przez całe stulecia biżuteria stanowiła domenę mężczyzn. Ozdoby powstawały już tysiące lat temu. Wówczas wykorzystywano m.in. kły i kości zwierząt, kamienie, a także drewno. W Rzymie i Egipcie ceniono złoto i kosztowne kamienie. Moda męska na przestrzeni lat była niezwykle otwarta na wykorzystanie nowych materiałów. Jednak przełom XIX i XX wieku przyniósł spadek zainteresowania męską biżuterią. Panowie zaczęli wówczas stawiać na absolutny minimalizm, decydując się przeważnie jedynie na spinki do mankietów albo sygnety, będące rodzinnymi pamiątkami. Na szczęście z końcem XX wieku biżuteria męska z powrotem wróciła do łask i obecnie ponownie panuje jej rozkwit.

Jedyne w swoim rodzaju bransolety męskie

Rynek jubilerski przeżywa swój ponowny rozkwit. Zjawisko to posiada wiele zalet. Łańcuchy, pierścienie i bransolety można nabyć w wielu miejscach, ale często poszczególne modele są do siebie bliźniaczo podobne. Nawet najbardziej gustowna biżuteria traci wówczas na swojej niepowtarzalności. Na szczęście istnieją jeszcze miejsca, w których dostępne są unikatowe egzemplarze, które powstały w oparciu o oryginalne projekty. Zakupy w sklepie Enigma online dają gwarancję znalezienia prawdziwie nieszablonowych ozdób, które dodatkowo zostały wykonane z najlepszych kruszców. Specjalnie z myślą o mężczyznach, którzy chcą wyrazić swoją osobowość, stworzyliśmy kolekcję męskich bransolet.

Niektóre z nich powstały ze srebra, inne olśniewają blaskiem złota, jednak wszystkie je łączy precyzja wykonania oraz niebanalny wygląd. To biżuteria dla prawdziwych mężczyzn, którzy nie boją się wyróżniać z tłumu. Bransolety są doskonale widoczne na nadgarstku, ale pozostają przy tym niezwykle eleganckie. Znakomicie prezentują się wraz z klasycznymi marynarkami i kardiganami. Mogą być ubierane na szczególne okazje, ale także noszone na co dzień. Wszystko zależy od preferencji.

URLOP MAJOWY

01-05 MAJ

W dniach 01-05 jesteśmy na urlopie.

Wracamy w poniedziałek 06 maja. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Address

9606 North MoPac Suite 700 Austin, CA

Contact

info@envato.com
P: +1 234-567-890

Follow Us