Biżuteria Męska Pod Lupą

biżuteria męska pod lupą. Wybierz unikatowość!

Nie wszyscy lubimy to, co akurat w modzie. Nie każdemu odpowiada styl wypromowany przez celebrytów i nie zawsze ślepo podążamy za trendami, które w rzeczywistości w ogóle nam nie odpowiadają. Na szczęście. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom wymagających, eleganckich mężczyzn, opracowana przez nas biżuteria jest daleka od popularnych projektów, wypełniających witryny w sklepach jubilerskich. Zaryzykowaliśmy, oddając do Państwa dyspozycji unikatową biżuterię męską. Sami oceńcie, czy była to dobra decyzja.

Jeżeli zastanawiają się Państwo co sprawiło, że zamiast hurtowo tworzyć ozdoby, które doskonale się sprzedają, projektujemy oryginalne wzory, spieszymy z wyjaśnieniem. Nie chcemy promować powtarzalności, pospolitych wzorów, jakie zdobią biżuterię co drugiej osoby napotkanej na ulicy. Naszym pomysłem było opracowanie biżuterii, która podbije serca miłośników elegancji i najlepszego stylu. Wykonana z precyzją, z wyselekcjonowanych kruszców. Prezentująca niespotykane na co dzień kształty trudne do powielenia. Niepowtarzalna. Tym sposobem w naszym sklepie Enigma online znalazły się wyłącznie autorskie projekty, które designem i pietyzmem wykonania odbiegają od konkurencji już na pierwszy rzut oka.

Luksusowa i drogocenna biżuteria męska na wyciągnięcie ręki

Dajemy z siebie 120% już od pierwszej fazy produkcji wzoru – koncepcji i designu, przez stworzenie pierwowzoru i jego dopracowania, po pieczołowite przygotowanie każdego finalnego egzemplarza zamówionego przez klienta w naszym sklepie online. Dzięki temu jakość naszych wyrobów tak widocznie odstaje od tego co oferuje konkurencja.

Tworzymy wyłącznie w srebrze 925 i złocie 585. Żadnych stali szlachentych, żadnych mosiądzów, żadnych znali i innych tanich stopów używanych w firmach produkujących biżuterię masową jako substytut dla metali szlachetnych. Tylko one zapewniają właściwą jakość i trwałość naszych wzorów i są jedynym odpowiednim nośnikiem dla wzorów tej jakości.

Powtarzalności mówimy stanowcze: nie! Nasza biżuteria jest inna

Najlepsze dla panów ozdoby z motywem patriotycznym to biżuteria męska, obok której trudno jest przejść obojętnie. Nikt bowiem nie przeoczy Orła Białego z rozłożonymi skrzydłami, Znaku Polski Walczącej czy symbolu Husarii w postaci nieśmiertelnika do zawieszenia na szyi. Takich dodatków nie spotyka się zbyt często, a raz założone szybko stają się nieodłącznym elementem każdej oficjalnej stylizacji. Jeżeli mężczyzna decyduje się na biżuterię o wymiarze patriotycznym, jest on dojrzałą i świadomą osobą, która może się pochwalić dobrym gustem. Jeśli natomiast chce się wstrzymać, zamiast zakładać łańcuszek z zawieszką w kształcie orła, może wybrać model klasyczny, spoza kolekcji patriotycznej. Zatroszczyliśmy się o to, żeby ceny były przystępne, co pozwoli zaopatrzyć się w jedyne w swoim rodzaju dodatki biżuteryjne niewielkim kosztem. Ich wartość sentymentalna będzie rosła wraz z każdym dniem, w którym mężczyzna założy ozdobę.

Rzadko spotykane projekty to nie tylko zawieszki. Mamy coś więcej

Powszechnie uważa się, że biżuteria męska powinna zostać ograniczona do obrączki ślubnej i spinek, łączących mankiety. Dopuszcza się również spinkę do krawata, jednak na tym koniec przywilejów. Jak pokazują światowe gwiazdy, od tego przekonania powoli się odchodzi, a biżuteria dla panów często jest dużo bardziej złożona, niż klasyczne modele dla kobiet. Zachęcamy wszystkich mężczyzn do noszenia łańcuszków, sygnetów, pinsów oraz wpinek na marynarkę. To, czy będą one patriotyczne, pozostawiamy do indywidualnej decyzji. Dla nas ważne jest, że wybiorą Państwo coś innego, niż powszechnie znane projekty biżuterii na rzecz wyrazistych, dalekich od standardowych ozdób naszego autorstwa.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Address

9606 North MoPac Suite 700 Austin, CA

Contact

info@envato.com
P: +1 234-567-890

Follow Us