Nieśmiertelniki dla OSP Ożarów Mazowiecki

Ochotnicza Straż Pożarna Ożarów Mazowiecki obchodzi swoje stulecie – z ogromną dumą prezentujemy nieśmiertelniki, które mieliśmy zaszczyt zaprojektować i wyprodukować specjalnie na tę wyjątkową okazję. Każdy z tych nieśmiertelników to unikalna kreacja, stworzona z myślą o bohaterach codzienności – strażakach OSP.

Wyjątkowy Projekt

Zaprojektowane z niezwykłą dbałością o detale, nieśmiertelniki ozdobione są wizerunkiem Świętego Floriana – patrona strażaków, otoczonego godłem Polski. To podkreśla patriotyczny duch i poświęcenie tej szlachetnej służby. Na rewersie widnieją daty '1924-2024′, upamiętniające stulecie niesienia pomocy i ochrony przez OSP Ożarów Mazowiecki.

Personalizacja i Dbałość o Detale

Każdy egzemplarz nadaje osobisty charakter, personalizując go imieniem i nazwiskiem odważnego strażaka. Pełna nazwa jednostki została elegancko wkomponowana w ramkę nieśmiertelnika, co dodatkowo wyróżnia ten wyjątkowy projekt.

Jako Enigma Jeweler jesteśmy dumni, że nasz autorski design został wybrany do uczczenia tak doniosłej rocznicy. Te nieśmiertelniki są świadectwem naszej wyjątkowości na rynku jubilerskim – nie znajdziecie drugiej takiej oferty, która w równie oryginalny i wartościowy sposób celebrowałaby służbę i tradycję.

Zaproszenie do Współpracy

Zachęcamy inne jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych, Państwowej Straży Pożarnej oraz służb mundurowych do współpracy. Razem możemy stworzyć nieśmiertelniki, które będą odzwierciedleniem Waszego ducha i historycznego dziedzictwa.

Kruszec:

Srebro 925 + Złoto 585

Waga:

ok.40g

Koszt:

899 zł

ZAWIESZKA
"LIMITED"

Z indywidualnym projetkem
3999 lub 12x 305 zł/mc
  • Indywidualny projekt bez limitu poprawek
  • Wykonanie w srebrze 925 lub złocie 585 (za dodatkową opłatą)
  • Fotorealistyczne wizualizacje wzoru do zatwierdzenia przed produkcją
  • WIĘCEJ INFO W SKLEPIE
ZAMÓW
URLOP MAJOWY

01-05 MAJ

W dniach 01-05 jesteśmy na urlopie.

Wracamy w poniedziałek 06 maja. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Address

9606 North MoPac Suite 700 Austin, CA

Contact

info@envato.com
P: +1 234-567-890

Follow Us